Vítejte na našich nových stránkách!

Jsme rádi, že jste zavítali na naše nové stránky, kde najdete nejen propozice k aktuálně připravovanému ročníku našeho vožického závodu, ale také výsledky a fotografie ročníků předešlých. Jsme rádi také za to, že se podařilo pomyslně doběhnout do cíle, tedy naše nové webové stránky dostat do takové fáze, kdy vám je konečně můžeme představit.

Doposud, tedy spíše, při přípravách toho posledního vožického vytrvalostního běhu (VVB), r. 2019, jsme o podstatných věcech ohledně závodu informovali formou blogu. Zde byly vkládány příspěvky ze zákulisí příprav a také záměrů a představ, jak, co a proč vás běžce před a při našem závodu asi čeká… Ukázalo se ale, že je to takové polovičaté řešení. Technicky blog prostě nevyhovoval a prostě nevypadal tak, jak bychom si zrovna představovali. Způsob přidávání příspěvků nebyl zrovna šťastný.  

Ale sláva! Blog je už teď historie, protože k  informování vás návštěvníků těchto stránek a také, doufáme, i zájemců o náš běžecký závod, budou sloužit tyto zbrusu nové stránky.

A co všechno na nich na sebe prozradíme? Základní informace o nás už jste si mohli přečíst v Představení závodu, které bylo prvním vloženým článečkem na tento web. No, chceme samozřejmě prozradit maximum informací, prospěšných pro vás návštěvníky tohoto webu, ale i závodu. Rádi bychom,  abyste  se zde jednoduše dopátrali všeho, co vás zajímá. Myšleno samozřejmě, co vás zajímá ohledně vožické běžecké soboty.  Vlastně kvůli ní tyhle stránky vznikly. Nejde ale samozřejmě jen a pouze o Propozice k závodu (i když ty jsou dost důležité), ale v archivu si můžete prohlédnout fotografie z ročníků minulých a také výsledky těchto závodů. Pro nás naprosto neodmyslitelnou složkou stránek je sekce, ve které vám velice rádi představíme ty, bez kterých by závod nemohl existovat. Jsou to naši partneři, místní, ale i „přespolní“ společnosti, firmy a také jednotlivci. Ti svou podporou, finanční, ale i materiální, přispívají ke zdárnému průběhu vožického vytrvalostního běhu. Díky jejich pomoci se zatím pokaždé podařilo závod vždy naplánovat a připravit tak, že jsme si po skončení závodu mohli říci, že čas věnovaný tomu všemu, nebyl časem marným…

Chybět zde ale nebude ani prostor pro vás, návštěvníky a účastníky vožického vytrvalostního běhu. Budete se moci k čemukoli, co se týká, či týkalo závodu, vyjádřit. My za vaše názory budeme rádi, a pokud to bude v našich silách, na vaše příspěvky budeme reagovat. Psát nám můžete i na náš facebook profil (Hobbyrunteam Mladá Vožice), na který se budete moci jednoduše dostat i z našich stránek.

Důležitou součástí našeho webu jsou i tzv. červené sekce, Registrace do závodu a Startovní listina.    Zde se jedním klikem dostanete na formulář přihlášení do závodu. Hned vedle si budete moci překontrolovat, zda už proběhlo připsání vašeho startovného na bankovní účet naší skupinky, Hobbyrunteam, z.s., Mladá Vožice.

 

Naším cílem je poskytnou vám zde, na jednom místě, maximum informací k vožickému vytrvalostnímu běhu. Přijeďte se začátkem března proběhnout po mladovožicku!!!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *