Velice důležitým (už od roku 2015) a prvním, v pomyslné ředě stojícím, partnerem našeho závodu a tím pádem naší běžecké skupinky, je bezesporu Město Mladá Vožice.

A jak jinak začít krátké povídání o našem veledůležitém partnerovi, než opětovným poděkováním. Podpory, které se nám dostává, si totiž velice vážíme a děkujeme za ní, protože závod i díky pomoci a vstřícnosti vožické radnice má současnou tvář a podobu.

Ze strany účastníka vožické běžecké soboty asi nejviditelnější položkou podpory, které se nám dostává, je možnost využití, před několika lety rekonstruované, sportovní haly.

Pohostinnosti, které máme možnost využít, si určitě všimla i drtivá většina účastníků všech předchozích ročníků našeho závodu…  Setkali jsme se jako pořadatel akce několikrát s pochvalou,  jakou že to máme v Mladé Vožici perfektní sportovní halu!  Ano, je pravdou, že i my si to myslíme,  jsme za ni moc rádi a také patřičně pyšní, že ji může jednou za rok     využít i náš malinkatý spolek…

V případě chladného počasí se v prostorných a vytopených šatnách v klidu před i po závodu převléknou i vaše děti

Prostorné a čisté šatny, včetně sprch, nám, myslím, mohou leckde závidět…  Ale hlavně teplo, které je bonusem pro běžce v případě, že počasí počátkem března bude ještě nevlídné.  Je tu také docela solidně vybavená posilovna….

Máme tu také malou, příležitostnou hospůdku, kde se běžec po celou dobu konání akce může občerstvit… Nabízet se tu bude opět zdarma čaj pro všechny přítomné, ovoce a také všelijaké pochutiny (předloni a loni to byly perníky, koláče, buchty..). Dokonce k nám do Vožice vozíte i své vlastní výtvory.  Jsme za to moc rádi a moc za ně děkujeme.
Pokud se opět budete chtít pochlubit, přivezte je klidně zase k ochutnání! Určitě se nebudeme zlobit…  A když už jsme u toho jídla, nemůžeme zapomenout na vynikající hovězí gulášek zdarma ke startovnému těm, kteří neotáleli s registrací a do závodu se přihlásili s dostatečným předstihem. Guláš bude opět od našeho „dvorního“ kuchaře, pana Martina Svatka, člena Národního týmu asociace kuchařů a cukrářů České republiky a šéfkuchaře    restaurace Goldie, která se nachází v přízemí táborského hotelu Nautilus, Žižkovo náměstí 20, Tábor.

Martin je vožický rodák a do města se velice rád vrací. Také Martinovi děkujeme za podporu našeho běžeckého závodu.

Ačkoli je Martin díky „dozoru“ nad restaurací a účastem v různých kuchařských soutěžích po celém světě velice zaneprázdněn, je docela možné, že se na závod přijede osobně podívat. No, nechme se překvapit….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *